O nás

OVISFARMA SK s.r.o. vznikla v roku 1996 s názvom OVIS-CAP CONSULT s.r.o. ako rodinná firma.
Konateľom firmy sa stal p. Eduard Janíček, ktorý bol aj jedným z majiteľov. Firma sa v tom čase venovala obchodnej činnosti, predaju ušných čísel, drobných chovateľských potrieb a chovu oviec.

V roku 2010 prešla firma radikálnymi zmenami. Premenovala sa na súčasný názov OVISFARMA SK s.r.o. a rozbehla vo veľkej miere predaj chovateľských potrieb, ale najmä elektrických ohradníkov so všetkým príslušenstvom.

Naša predajňa sídli v centre Považskej Bystrice a od svojho vzniku si už získala množstvo spokojných zákazníkov. Vybudovala si pozíciu solídneho a stabilného partnera na trhu a stala konkurencie-schopným obchodným partnerom.  Uspokojí potreby či už malých chovateľov hospodárskych zvierat, alebo aj veľké poľnohospodárske podniky.

V našej ponuke nájdete elektrické ohradníky, ktorými si viete zabezpečiť ochranu svojej úrody alebo stáda pred neželanými návštevníkmi /poľnou zverou, medveďmi, vlkmi a pod./ V ponuke máme elektrické a batériové zdroje, lanká, izolátory, bránky, tyčky k ohradníku,  elektrické siete. Pri kúpe nášho ohradníka Vám ako bonus ZDARMA pridáme aj odborné poradenstvo. Zabezpečíme aj servis u nás zakúpených elektrických zdrojov. Starostlivosť o našich zákazníkov je našou prioritou. Ovisfarma SK s.r.o.  vám ponúka tiež oblúkové haly na mieru, napájačky pre dobytok, ovce, ošípané či kone.

Pre vaše zvieratá zabezpečíme manipulačné ohrady, váhy, potreby pre značenie zvierat, spreje či kriedy.

Pozývame Vás na nákup do nášho e-shopu alebo do našej predajne. Veríme, že oceníte náš individuálny prístup a stanete sa našimi spokojnými zákazníkmi.

Eduard Janíček
konateľ